O mnie

Cześć!
Nazywam się Claudia* Wensierska i jestem Product Designerką z ponad 5-letnim doświadczeniem. W temacie szeroko pojętego projektowania krążę już od ponad 10 lat. Z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem, z ukierunkowaniem na urządzenia medyczne. W 2018 roku zdecydowałam się na zwrot w kierunku projektowania produktów cyfrowych.

Odkąd zdecydowałam się na przebranżowienie, zaczęłam prowadzić bloga UX Future Designer. Moja główną motywacją było usystematyzowanie sobie wiedzy, ale także dzielenie się zdobytym doświadczeniem z innymi. W 2020 roku zaczęłam nagrywać podcast UX, I did it again, który dostępny jest na Spotify, YouTube oraz na innych platformach streamingowych.

Sporadycznie można spotkać mnie na branżowych konferencjach, meetupach czy webinarach.

Kontakt

claudia.uxfuture@gmail.com lub zagadaj na Linkedin

*Tak, Claudia przez „C’… Moi rodzice dali się ponieść szałowi lat 90-tych, kiedy to otwierały się granice. Chcieli mi ułatwić życie, a szczerze mówić trochę je utrudnili 🙂

Wesprzyj moją pracę, postaw mi kawę

Jeśli regularnie odwiedzasz mojego bloga, słuchasz mojego podcastu, a wyciągana wiedza przydaje Ci się na Twojej drodze w kierunku zostania UX, UI czy Product Designerem, to teraz możesz postawić mi symboliczną kawkę 🙂 Uruchomiłam profil w serwisie BuyCoffee, gdzie w prosty sposób możesz wpłacić nawet drobną sumę, by docenić ulubionego twórcę lub mnie. Obiecuję nie wydać wszystkiego na kawę. Środki planuję przeznaczać na sprawy związane z prowadzeniem bloga i podcastu – opłaty sa serwer i domenę, może zakup porządnego mikrofonu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bonusy i podziękowania

Z góry dziękuję Wam za wszelkie okazane wsparcie, nawet za najmniejsze wpłaty, bo są one dla mnie oznaką, że to co robię ma sens. Jednocześnie, chciałabym dać coś więcej od siebie osobom, które zdecydują się na wyższe wsparcie.

  • Przy wpłacie powyżej 50 zł oferuję możliwość 40-minutowego spotkania / konsultacji online (skontaktuj się ze mną w celu ustalenia szczegółów).
  • Przy wpłacie powyżej 100 zł dostaniesz przegląd portfolio + spotkanie / konsultacje online (szczegóły do ustalenia mailowo).

Scroll to Top